KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14513090
nr 1451 3090
Oidentifierad konstnär. Solnedgång. Signerad A Heinonen, daterad -60. Olja på duk, 33x51 cm, yttermått inklusive ram: 45x64 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
måndag 28 februari 2022
kl 19:32:02
150 kr